پس زمینه

درباره ما

erfanrahimi_pic درباره ما

عرفان رحیمی | مدیر و موسس تلنتا

دوست عزیز سلام!
من عرفان رحیمی متولد 27 آذر ماه 1369 هستم. تا سن 26 سالگی توجهی به شناخت خود و زندگی‌ام نداشتم تا اینکه چشم باز کردم و دیدم، علیزغم تصور اطرافیان که مرا انسانی موفق می‌پنداشتند خود آن رضایت عمیق درونی را را احساس نمیکردم.

در رشته مهندسی عمران و در دانشگاه تهران و شهید بهشتی تحصیل کرده بودم و حتی شرایط شغل مهندسی در یکی از بهترین شرکت ها برایم فراهم بود اما هیچ ذوقی برای ادامه این مسیر در خود نمی‌دیدم. با مشقت، تحقیق و مطالعه بسیار بالاخره نقطه‌ی طلایی استعداد خود را در حوزه‌ی آموزش یافتم. تصمیم گرفتم تا به انسانها کمک کنم تا بدون اتلاف وقت، بهترین مسیر شغلی و تحصیلی خود را کشف کنند.

در حال حاضر موسس و مدیر مجموعه آموزشی تلنتا هستم، مدرک مربیگری خود را از موسسه MPT اتریش دریافت نموده‌ام و تا بحال به هزاران نفر کمک کرده‌ام تا توانمندی ها و استعدادهای خود را بشناسند. اگر هم اکنون از حس و حل درونی من بپرسید به شما می‌گویم که احساس آرامش و خوشبختی عمیق و پایداری دارم و در حال انجام آن‌چیزی هستم که با تمام وجود حس میکنم رسالت واقعی من در زندگی است.

درباره ما
talenta

تلنتا | موسسه استعدادیابی و کشف رسالت فردی

موسسه استعدادیابی و کشف رسالت فردی تلنتا، در سال 1399 توسط عرفان رحیمی تاسیس گردید.

رسالت ما در در تلنتا این است که هموطنانمان در سرتاسر دنیا را یاری کنیم تا با شناخت استعداد، توانمندی ها و نقاط قوت خود، بهترین مسیر شغلی و احصیلی را در پیش بگیرند.

خدمات استعدادیابی موسسه تلنتا عبارتند از: پرورش استعداد کودکان، استعدادیابی تحصیلی و استعدادیابی شغلی و … .

به امید روزی که همه ما با شناخت خود، سعی کنیم در مسیر نقاط قوت خود حرکت کنیم تا جامعه ای پویاتر، قدرتمندتر و بالنده تر زیست کنیم.